Groupe

Public·21 membres

[[[Телевизија уживо!]'']] Чукарички Младост uživo live 22.12.2023

пре 5 дана — Слобода Вршац uživo live 02/12/2023 пре 19 минута 2. 12. 2023. — Металац ... uživo prenos 2022 22 април 2023 30 Čukarički - Mladost GAT 19...

Osim rezultata za ekipu Mladost, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati. com stranici. Samo kliknite na ime zemlje u lijevom meniju i odaberite natjecanje (nacionalna liga, kup ili neko drugo natjecanje). Usluga Mladost rezultati se ažurira u stvarnom vremenu. Sljedeće utakmice: 22. I onda su usledile pomenute izmene koje su se isplatile. MIjatović je pogodio, Knežević bio u veoma izglednoj šansi, a onda je "Zvezdin Bekam" upisao i asistenciju. Treba reći i da je veliki doprinos akciji kod gola Mijatovića dao i Lučić (u 86. minutu ga zamenio Ndijae). Šansu pred kraj da zaigra dobio je i Gelor Kanga, umesto Kataija. Na golu Mladosti je odličan bio Saša Stamenković, nekadašnji golman crveno-belih. Bio je veoma zaposlen i imao nekoliko intervencija koji su poraz učinili podnošljivim. Blog uživo Drugo poluvreme Kraj utakmice! 90. MINUT+3 - Ćirić preti Glazeru, ali ipak ofsajd. Igra se još tri minuta! 88. MINUT - GOL! Hvang za 3:1, a asitencija se piše Mijatoviću. 86. MINUT - Nova izmena u Zvezdi. Lučić izlazi, a ulazi Ndijae. 80. MINUT - Dvostruka zamena u ekipi Mladosti. Ćirić umesto Mirića, a Divac umesto Varjačića. 79. MINUT - Nova šansa za Zvezdu. 78. 75. MINUT - Hvang izblokiran, samo korner za Zvezdu. Kanga izvodi, Olajinka u trku i glavom sa nekoliko metara, ali odlična intervencija Stamenkovića. 70. MINUT - Menjaju i Sivić i Bahar. Radivojević umesto Žunića. Kanga umesto Katija. 67. MINUT - GOL! Mijatović za novo vođstvo Zvezde - 2:1. Mladi napadač je i ranije ove sezone vadio crveno-bele iz neprijatnih situacija. Isplatila se izmena Baharu. U akciji je učestvovao i Lučić koji je pre preciznog šuta sa ivice kaznenog dosta problema zadao ekipi Mladosti. 66. Zvezdina bleda uvertira za Siti! Mijatović opet spasio crveno-bele, Hvang overio pobedu i rekord! (FOTO/VIDEO)Fudbaleri Crvene zvezde su pobedili Mladost sa 3:1 utakmici 18. kola Superlige, i to posle pobede od 5:0 nad Radničkim iz Niša u Kupu Srbije. U duelu je postavljen i svetski rekord, po broju mečeva bez poraza u domaćem prvenstvu, ali ova pobeda je izvojevana uz mnogo muke. Tako da Barak Bahar ima o čemu da razmišlja uoči meča Lige šampiona sa Mančester sitijem. MINUT - Lučić sa 15 metara, ali preko prečke gola Stamenkovića. 54. MINUT - Loša reakcija Mijatovića na petercu Stamenkovića. Moglo je ovo da bude mnogo opasnije. 52. MINUT - Sada teži zadatak za Stamenkovića. Sa 25 metara, mora da se baci. 51. MINUT - Spajić sa nekoliko metara glavom, posle centaršuta sa desne strane. Ali ni ovog puta nema većih problema za Stamenkovića. Tako je i overena pobeda. Ovo je u suštini kraći rezime meča na "Rajku Mitiću", mada je Zvezda odlično otvorila meč. Već u osmom minutu, Aleksandar Katai (ponovo starter) je bio siguran sa bele tačke, pa se činilo da će ovo biti lak zadatak za prvaka koji se sada izjednačio sa Partizanom po broju bodova. Mada crno-beli imajju meč manje. "Hladan tuš" je usledio samo dva minuta kasnije, kada je 17-godišnji Uroš Sremčević bio uspešniji od znatno starijih i iskusnijih Uroša Spajića i Aleksandra Dragovića. I glavom poslao loptu iza leđa Omrija Glazera. U nastavku, domaćin je imao inicijativu, ali "jalovu". Pokušavali su Osman Bukari, Piter Olajinka i Vladimir Lučić, ali to nije dalo rezultat. MINUT - Sa 22-23 metara Nikolić, ali veoma neprecizno. 62. MINUT - Prva izmena u redovima Mladosti. Mols umesto Veličkovića. 61. MINUT - Knežević pokušava glavom iskosa. Na drugoj stativi ga sa leve strane nalazi Lučić. 59. MINUT - Lučić nalazi Olajinku u kaznenom. Nigerijac prihvata loptu, okreće se, ali odlična intervencija Miloševića. Blokira šut. 58. Livesport: Mladost - rezultati, rasporedi, Čukarički - Mladost Lucani uživoMladost rezultati i rasporedi na Livesport. com. Ova stranica je o Mladost, (Fudbal/Srbija). Ukoliko tražite rezultate za nekog drugog tima sa imenom Mladost, molimo Vas da odaberete sport iz glavnog menija ili kategorije na lijevoj strani. Pratite Mladost rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i detalje meča! Sledeći mečevi: 22. 12. Čukarički - Mladost Lucani, 10. Раднички Ниш Чукарички uživo prenos 3 децембар 2023 2. 12. 2023. — пре 6 дана — Uživo TV prenos: Partizan - Mladost((Гледајте уживо-)) Раднички Ниш Вождовац utakmice uživo[[ТВ uživo prenos 2022 ТСК ... MINUT - Sreća za goste. Olajinka ulazi u kazneni, zaustavljen je, ali lopta dolazi do Stamenkovića koji je ne hvata. Knežević je šalje ka golu, ali pošto sporije ide, uspevaju gosti da je izbace u polje. Sreća za Mladost. 76. MINUT - Spajić glavom sa nekolko metara, ali preko gola Stamenkovića koji sada ima bap mnogo posla. Чукарички ТСК utakmice 5 новембар 2023 7. 10. 2023. 5. 11. 2023. — — Спартак Cлoгa uživo prenos 6 октобар 2023 TABELA. TABELA. Mozzart (ДАНАС=) Спартак Младост uživo live 15 мај 2023 15. Uživo TV prenos... [Ливестреам] Вождовац Младост utakmice 16 - Volontaire 16. 9. 2023. — — [ДАНАС##] Црвена звезда Младост uživo live 6 новембар Cene karata ČUKARIČKI ; BORAC · RAD · SPARTAK ; MLADOST · VOŽDOVAC · RADNIČKI. 0. +. Младост Напредак prenos 16 децембар 2023 пре 6 дана пре 6 дана — 11. 2023. — — Младост НС Радник Сурдулица uživo prenos Младост Колубара uživo уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) ... Rezultat je ubedljiv, ali na terenu nije bilo uopšte lako. Otpor rivala slomljen je tek u drugom delu nastavka, a čovek odnosno dečko odluke bio je Jovan Mijatović. Mladi napadač je šansu dobio na početku drugog poluvremena, kada i Kosta Nedeljković i Nikola Knežević. A onda je mladi napadač bio strelac i asistent Hvangu za prvenac u crveno-belom dresu. Fudbal uživo prenosi Cukaricki - Mladost Lucani. Fudbal - Serbia. Superliga. pet. 05:30. Rajasthan Pristupajte najnovijim linkovima za streaming fudbalskih mečeva uživo, sve na ... (Гледам ТВ**) ИМТ Нови Београд Нови Пазар prenos 10 9. 12. 2023. — 2023 KK Spartak Office пре 2 дана — ИМТ Нови Београд Младост uživo live 11 новембар 2023 10. Јавор Чукарички uživo live 10 децембар 2023 ...